Catechisatie

Catechisaties 2019-2020

Indeling catechisatiegroepen seizoen 2019-2020

  • De nieuwe catechisanten die van de basisschool gekomen zijn, komen in groep 1A/B.
    Groep 1A (Van de Vreede) dinsdag 18.30      zaal 6    catechisanten met achternaam A t/m K

    Groep 1B (Van de Vreede) dinsdag 19.30      zaal 6    catechisanten met achternaam L t/m Z
    Geboortedatum tussen 01-10-2006  en 31-09-2007.
    We werken met De enige troost deel 1
     
  • Groep 2A (Vorstelman) dinsdag 19.00            zaal 3    (= vorig jaar 1A Van de Vreede) 
    Groep 2B (De Waal) maandag 18:30               zaal 4    (= vorig jaar 1B Van de Vreede) 
    Geboortedatum tussen 01-10-2005  en 31-09-2006.
    We werken met De enige troost deel 2
     
  • Groep 3A (Schrier) maandag 19.00                  zaal 2    (= vorig jaar groep 2A Vorstelman)
    Groep 3B (Schrier) maandag 20.00                  zaal 2    (= vorig jaar groep 2B De Waal)
    Geboortedatum tussen 01-10-2004  en 31-09-2005
    We werken met De enige troost deel 3
     
  • Groep 4A (Goudzwaard) maandag 19.00       zaal 3    (= vorig jaar groep 3A Schrier)
    Groep 4B (Goudzwaard) maandag 20.00       zaal 3    (= vorig jaar groep 3B (Schrier)
    Geboortedatum tussen 01-10-2003  en 31-09-2004
    We werken met Goddelijke waarheden deel 1
     
  • Groep 5A (Murre) dinsdag 19.00       zaal 4    (= vorig jaar groep 4 Goudzwaard) Achternaam A t/m E
    Groep 5B (Murre) dinsdag 20.00       zaal 4    (= vorig jaar groep 4 Goudzwaard) Achternaam F t/m L
    Groep 5C (Murre) dinsdag 20.45       zaal 4    (= vorig jaar groep 4 Goudzwaard) Achternaam M t/m Z
    Geboortedatum tussen 01-10-2002  en 31-09-2003
    We werken met Goddelijke waarheden deel 3
     
  • Groep 6A (Murre) maandag  19:30   zaal 4    (= vorig jaar groep 5 (Murre) Achternaam A t/m K
    Groep 6B (Murre) maandag  20:30   zaal 4    (= vorig jaar groep 5 (Murre) Achternaam L t/m Z
    Geboortedatum tussen 01-10-2001  en 31-09-2002
    We werken met Goddelijke waarheden deel 3
     
  • Groep 7A (Velthove) maandag 16.45             zaal 1
    Groep 7B (Velthove) maandag 19.00              zaal 1

    We werken met onze eigen methode.
     
  • Groep 8 (Van de Graaf) dinsdag 19.00           zaal 5    (=vorig jaar groep 6A/B Van Dam) Geboortedatum tussen 01-10-2000 en 31-09-2001
    We werken met Kort Begrip.

     
  • Groep 9 (Van de Graaf) dinsdag 20.00            zaal 5    (= vorig jaar groep 8A/B Van de Graaf)
    Geboortedatum tussen 01-10-1999 en 31-09-2000
    We werken met Kort Begrip.
     
  • Groep 10 (Van Luik) maandag 19.00               zaal 5/6
    Geboortedatum tussen 01-10-1998 en 31-09-1999
    We werken met de Nederlandse geloofsbelijdenis.
     
  • Groep 11 (Van Luik) maandag 20.00               zaal 5/6
    De catechisanten die geboren zijn vóór 01-10-1998
    We werken met de Nederlandse geloofsbelijdenis.
     
  • Groep 12 (De Kraker) vrijdag 19:00                 zaal 6
    De catechisanten die op maandag of dinsdag verhinderd zijn
    We werken met Kort Begrip
     
  • Belijdeniscatechisatie (De Kraker) vrijdag 20:00        zaal 6
    We werken met Kort Begrip + aanvullend materiaal